Змагання з піонерболу серед юнаків та дівчат 5 – 6 -х класів закладів загальної середньої освіти Любарської територіальної громади

Дата: 11.04.2024 10:55

Любарської територіальної громади

Відбулися територіальні змагання з піонерболу серед юнаків та дівчат 5-6-х класів 09 квітня 2024 року у Любарському ліцеї №1 (між ліцеями) та Любарському ліцеї №2 (між гімназіями).

З метою пропаганди здорового способу життя серед учнівської молоді, на виконання графіку проведення Спартакіади школярів громади у 2023 – 2024 н.р.  завідувачем ІМЦ Осіповою  О.В. були організовані змагання. Розпочалися вони з того, що учасники привітали один одного, представили свої команди і девізи. Діти підготувалися на всі 100%: командний дух, позитивний настрій та впевненість у своїх силах – ось якою була формула справжньої гри у піонербол. У спортивних залах  панувала атмосфера завзятого суперництва, доброзичливості, бажання проявити свої здібності та водночас навчитися чомусь новому.

Переможцями стали між ліцеями:

І місце – Любарський ліцей № 1,

ІІ місце – Привітівський ліцей,

ІІІ місце – Любарський ліцей № 2;

між гімназіями:

І місце – Старочорторийська гімназія,

ІІ місце – Малобраталівсська гімназія,

ІІІ місце – Пединківська гімназія.

Дякуємо кожному учаснику та бажаємо успіхів у подальших змаганнях!

До нових перемог!

Завідувач ІМЦ Осіпова О.В.