Переможці конкурсу "Квітка буття"

Дата: 12.04.2024 14:49

Підведено підсумки обласного етапу Міжнародного конкурсу еколого-валеологіччної спрямованості "Квітка буття".

Учні підготували творчі роботи у 3-ох номінаціях: "Природні об'єкти "Квітка буття" очима дітей", "Екологічна сумка з мотивами природних об'єктів - "Квітка буття"", "Один день з життя природи".

Визначено переможців:

• у номінації "Природні об'єкти "Квітка буття" очима дітей"

1 місце - Марія Сологуб, учениця 1 класу Липненського ліцею (керівник - Багінська Т.В.);

2 місце - Дарина Гарбузюк, учениця 3 класу Липненського ліцею (керівник - Багінська Т.В.);

3 місце - Броніслав Багінський, учень 3 класу Липненського ліцею (керівник - Нечипорук Л.Н.);

• у номінації "Екологічна сумка з мотивами природних об'єктів - "Квітка буття""

2 місце - Марія Петрук, учениця 4 класу Липненського ліцею (керівник - Бухало Н.В.);

2 місце - Олександра Діяшкіна, вихованка гуртка "В'язання гачком" Центру учнівської творчості, учениця 4 класу Любарського ліцею №2 (керівник - Сиротенко Н.М.);

• у номінації "Один день з життя природи"

1 місце - Дарина Карпик, вихованка гуртка "Юні журналісти" Центру учнівської творчості, учениця 4 класу Любарського ліцею №2 (керівник - Карпик Н.В.).