Змагання з шахів та шашок серед закладів загальної середньої освіти Любарської селищної ради

Дата: 20.12.2023 14:46

З метою популяризації шашко-шахової гри, залучення школярів до занять спортивними іграми 19 грудня 2023 року були проведені змагання серед збірних команд закладів освіти Любарської селищної ради. Про користь шахів та шашок можна говорити нескінченно. Сучасне життя потребує від людини гнучкого мислення, широкої ерудиції, вміння вирішувати різні проблеми. Інтелектуальний розвиток особистості слід починати з раннього дитинства. Дуже важливо виховати у дитини вміння концентрувати увагу, аналізувати ситуації та робити висновки, моделювати певну реальність та способи поведінки у ній. Шахмати є одним із тих засобів, що дають змогу педагогам успішно виконувати ці завдання та оптимізувати всебічний розвиток дітей. Шахи та шашки – це настільна логічна гра. А як відомо, саме під час гри формуються довільні форми поведінки, відбувається розвиток вищих психічних функцій – уваги, сприймання, пам’яті, мислення; закладаються риси характеру майбутньої особистості.

Переможцями з шашок серед гімназій стали команди:

І місце – Березівська гімназія,

ІІ місце – Малобраталівська гімназія,

ІІІ місце – Кириївська гімназія.

Переможцями з шахів серед гімназій стали команди:

І місце – Старочорторийська гімназія,

ІІ місце – Гізівщинська гімназія,

ІІІ місце – Малобраталівська гімназія.

Переможцями з шашок серед ліцеїв стали команди:

І місце – Мотовилівський ліцей,

ІІ місце – Любарський ліцей №1,

ІІІ місце – Новочорторийський ліцей.

Переможцями з шахів серед ліцеїв стали команди:

І місце – Глезненський ліцей,

ІІ місце – Любарський ліцей №1,

ІІІ місце – Любарський ліцей №2.

завідувач ІМЦ Осіповою О.В.