Змагання з міні футболу серед учнів 7-9 класів закладів загальної середньої освіти

Дата: 05.10.2023 15:29

Змагання з міні футболу серед учнів 7-9 класів

закладів загальної середньої освіти

З метою популяризації та розвитку дитячо-юнацького футболу, зміцнення здоров’я учнів, виявлення здібних футболістів 03 жовтня 2023 р. на базі Любарського ліцею №1 та Любарського ліцею №2 відбулися змагання з міні-футболу серед учнів ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

У змаганнях взяли участь 9 команд закладів загальної середньої освіти. Перше місце здобула команда юних футболістів Любарського ліцею №2, друге місце залишила за собою команда Любарського ліцею №1, третє місце посіла команда Мотовилівського ліцею

04 жовтня 2023 р. на базі Любарського ліцею №1 відбулися змагання з міні-футболу серед учнів ЗЗСО І-ІІ ступенів.

У змаганнях взяли участь 6 команд закладів загальної середньої освіти. Перше місце здобула команда юних футболістів Малобраталівської гімназії, друге місце – Гізівщинська гімназія, третє місце посіла команда Березівської гімназії.

Команди закладів загальної середньої освіти Любарської селищної ради охоче взяли участь у змаганнях з міні-футболу, адже це була чудова можливість проявити себе, завоювати звання переможця і відстояти честь своєї школи. Всі команди запам’яталися цікавою напруженою боротьбою у кожному зіграному поєдинку.

Всі команди були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Любарської селищної ради.

Організувала й провела спортивний захід методист ІМЦ Осіпова О.В..