Пам'яті дітей

Дата: 12.06.2023 10:28

Пам'яті дітей

На виконання Розпорядження голови обласної державної  адміністрації «Про затвердження Плану заходів  щодо  вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України» від 12.07.2021р. № 438  та відповідно до плану роботи інформаційно-методичного центру відділу освіти,молоді та спорту у закладах освіти Любарської селищної ради  проведено заходи, а саме:

• години реквіємів, уроки пам’яті, бесід за круглим столом, класні години, конференції, виховні години , челенджі на тему «Україна – територія гідності та свободи»;
  • тематичні книжкові виставки, експозиції в шкільних музеях «Герої нашого часу»;
  • малюнок на асфальті на тему війни та миру на Землі;
  • перегляд відеоматеріалів про події Євромайдану та на Сході України;
  • конкурс малюнків, есе «Мої права: разом до перемоги», «Ми за мир», з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Інформаційно-методичний центр