6 призових місць обласного фестивалю "Світ очима дітей"

Дата: 30.05.2023 08:41

Відомі результати VI обласного фестивалю-конкурсу відеомистецтва «Світ очима дітей». Із 7-ми відеоробіт гуртка "Юні журналісти" Центру учнівської творчості 6 відео здобули призові місця.

Як повідомляє КЗПО "Обласний Центр ДЮТ" Житомирської обласної ради, на обласний етап конкурсу надійшло 49 відеоробіт.
Учасники представляли свої відео в одній із п’яти номінацій: репортаж, документальний фільм, рекламний ролик, мультиплікаційний фільм та вільний жанр.
Із 7-ми відеоробіт гуртка "Юні журналісти" Центру учнівської творчості 6 відео здобули призові місця :
1 місце
Громова Аліна, Любарський ліцей №2 (номінація "Документальний фільм", старша вікова категорія);
Скрипченко Дмитро, Стрижівський ліцей (номінація "Мультиплікаційний фільм", молодша вікова категорія);
2 місце
Туркот Софія, Боложинська Даша, Недострел Анна, Любарський ліцей №2 (номінація "Рекламний ролик", старша вікова категорія);
Карпик Дарина, Любарський ліцей №2 (номінація "Репортаж", молодша вікова категорія);
3 місце
Громова Настя, Данилко Олеся, Любарський ліцей №2 (номінація "Репортаж", старша вікова категорія);
Чорненький Роман, Зелінська Поліна (Любарський ліцей №1), Семенюк Ірина (Любарський ліцей №2), учні Любарської школи мистецтв (номінація "Вільний жанр (музичний кліп)", старша вікова категорія).