Змагання «Старти Надій» серед закладів загальної середньої освіти Любарської селищної ради.

Дата: 19.05.2023 07:58

Яка шкільна команда громади є найсильнішою, найшвидшою та найспритнішою – визначали на змаганнях «Старти надій», які були організовані методистом ІМЦ Осіповою О.В. відділу освіти, молоді та спорту Любарської селищної ради 17 травня 2023 року.

У змаганнях брали участь учні 7 класів, склад команди: 3 дівчаток та 3 хлопців. Програма Ігор включала змагання з легкої атлетики та виконання фізичних вправ, а саме: біг на 60 метрів; стрибки у довжину з місця; метання м’яча на дальність; змагання з виконання фізичних вправ включали піднімання тулуба з положення лежачи за 1 хвилину.

За результатами змагань переможцями та призерами  стали:

серед закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

Любарський ліцей №1

Глезненський ліцей

Стрижівський ліцей

серед закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів

Березівська гімназія

Старочорторийська гімназія

Гізівщинська гімназія

Команди Любарської територіальної громади охоче взяли участь у змаганнях, адже це була чудова можливість проявити себе, завоювати звання переможця і відстояти честь своєї школи. Змагання команд запам’яталися цікавою напруженою боротьбою у кожному із видів.

Методист ІМЦ Осіпова О.В.