Легкоатлетичний крос серед закладів загальної середньої освіти Любарської селищної ради

Кількість переглядів: 31

Легкоатлетичний крос серед закладів загальної середньої освіти

Любарської селищної ради

Методистом інформаційно-методичного центру Осіповою О.В. 27 квітня 2023 року був організований та проведений легкоатлетичний крос серед закладів загальної середньої освіти Любарської селищної ради.

Кросовий біг –  найдоступніший вид легкої атлетики, який  користується популярністю серед молоді, одне з найбільш поширених легкоатлетичних змагань. Біг проводиться на відкритому повітрі, тож свіжий подих молодої зелені й неперервна зміна вражень сприятливо діють на нервову систему, підвищують тонус організму. Боротьба учасників за перемогу розгорнулася за активної підтримки вболівальників. Це зробило змагання цікавим та захоплюючим видовищем.

У програмі змагань дівчата виступали в бігу на дистанції – 500  метрів, юнаки – 800 метрів (середня група) та на дистанції 800 м-дівчата, 1000 метрів-хлопці (старша вікова група).

За підсумками командного заліку серед закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів перше місце виборола команда Новочорторийського ліцею, друге місце посіла команда  Пединківського ліцею, третє – Глезненський ліцей. Серед закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів перше місце у команди Коваленківської філії Любарського ліцею №2, друге місце отримала команда – Вигнанська філія Стрижівського ліцею, третє – Березівська гімназія.

Призери змагань були нагороджені грамотами. Тож, вітаємо їх та бажаємо успіхів у навчанні та подальших спортивних здобутків.