Тільки тим історія належить, хто сьогодні бореться й живе

Дата: 20.04.2023 14:47

Тільки тим історія належить,

хто сьогодні бореться й живе

Василь Симоненко

5-6 квітня 2023 року у м. Черкаси відбулася VIII Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Державотворчі процеси в Україні: через віки у ХХІ століття» в онлайн режимі.  На  секційних засіданнях юні пошуковці обговорили державотворчі процеси сучасної України, особливості боротьби українців проти поневолення  та про національно – визвольні рухи.

Участь у конференції взяла вихованка нашої громади   Трайтак Марія,  учениця Глезненського ліцею (педагогічний  керівник -   Колтуновська А.Є., вчитель історії). Марія виступила на конференції як доповідач  в секції « Історичні постаті в процесі державотворення на українських землях, їх роль і місце у боротьбі за звільнення народу від гніту та зовнішніх посягань, внесок у формування основ державності» і представила свою роботу на тему «Батько наш – Бандера». За підсумками конференції Марія та  її керівник Аліна Євгеніївна отримали  нагороди – грамоту та подяку Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді.

Вітаємо!

Бажаємо  подальших успіхів та досягнень на науковій ниві!