Переможці ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

Дата: 17.02.2023 09:34

Переможці ІІ (обласного) етапу МАН

Відомі переможці обласного етапу МАН у відділеннях мовознавства, літературознавства,

мистецтвознавства та фольклористики, історії, екологї та аграрних наук, наук про Землю.

Вітаємо наших переможців, які здобули дипломи ІІ ступеня:

• у секції "Екологія" - Степанюк В'ячеслав, учень Липненського ліцею (науковий керівник - Шевчук Н.О.);
  • у секції "Геологія, гідрогеологія та геофізика" - Корабліна Ангеліна, учениця

Любарського ліцею №1 (науковий керівник - П'янківська С.В.).

Степанюк В'ячеслав

Корабліна Ангеліна

Вітаємо наших переможців, які здобули дипломи ІІІ ступеня:

• у секції "Етнологія" - Біленький Богдан, учень Любарського ліцею №2 (науковий

керівник - Біленька Н.М.);

• у секції "Українська мова" - Бельмас Олександра, учениця Мотовилівського

ліцею ім. І.М. Мороза (науковий керівник - Дзюбак Н.В.);

• у секції "Українська література" - Семенюк Ірина, учениця Любарського ліцею №2

(науковий керівник - Карпенко Т.І.).

Біленький Богдан

Бельмас Олександра

Семенюк Ірина

Наукові роботи журі КЗПО "Обласний Центр ДЮТ" Житомирської обласної ради оцінювало 13 і 14 лютого, 15 та 16 лютого 2023 року. У перший конкурсний день юні дослідники представляли свої напрацювання у вигляді постерного захисту, коли кожен учасник спілкувався лише із членами журі. Наступного дня під час наукової конференції конкурсанти розповідали про своє дослідження іншим учасникам та спілкувалися з ними у форматі питання-відповідь.

Дякуємо науковим керівникам за підготовку учасників та переможців ІІ етапу конкурсу-захисту МАН, за розвиток дослідницької роботи учнівського наукового товариства "Інтелект"! Успіхів вам, цікавих тем для пошуку МАНівських досліджень!