Народ мій є! Народ мій завжди буде!

Дата: 15.02.2023 15:34

З метою активізації виховної, патріотичної роботи серед  учнівської  молоді у січні – лютому  проведено   ХХІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості  під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» на тему: «Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ!»..

На І етап Конкурсу було представлено 24 роботи від закладів освіти Любарської селищної ради: твори, вірші, есе тощо.

Діти під керівництвом педагогічних керівників описали  трагічні сторінки нашої Батьківщини, події сьогоднішньої війни,  про те, як вони втратили близьких, про віру в Перемогу України. Кожна робота  – це унікальна особиста історія дітей та їхніх сімей. Це історії не вигаданих , а реальних героїв, яким, на превеликий жаль, довелося і доводиться переживати трагічні часи нашої держави. Цими почуттями сповнений кожен рядок і кожне слово маленьких письменників про велике горе і тверду надію в Перемогу добра над злом.

Дякуємо усім учасникам за участь у  Конкурсі.

Вітаємо переможців!!!