Перемоги юних дослідників Любарщини

Дата: 11.01.2023 15:28

Нещодавно відбувся фінальний етап  VII  обласного  конкурсу учнівських наукових і творчих робіт з історії "Юний історик" та "Творимо цей світ разом: моя родина - частина світової історії".  Учасники конкурсу  на прикладі досліджень своїх родин продемонстрували, що історію творять не окремі політики чи полководці, а звичайні люди, які захищають свій дім, свою родину.

Вітаємо ученицю  9 класу,  вихованку дослідницького гуртка "Native Land" Липненського ліцею  Бородич Діану з дипломом ІІІ ступеня. У проєкті  "Моя родина - історії краплина" учениця  дослідила минуле членів своєї родини  Бородичів-Данилків-Киналів. Вони працювали на рідній землі, захищали її та прославляли у піснях. Діана пишається своїм татом, який сьогодні  боронить Україну від ворога.

Бажаємо учениці подальших успіхів, здоров’я та повернення тата з перемогою!