Переможці ІІ етапу МАН у секціях "Екологія" та "Геологія, гідрогеологія та геофізика"

Дата: 15.02.2023 12:51

Відомі переможці ІІ (обласного етапу) МАН у відділеннях екології та аграрних наук, фізики і астрономії,  наук про Землю. Конкурс передбачає зоочне оцінювання робіт, портерний захист та наукову конференцію.

Наукові роботи у цих відділеннях журі КЗПО «Обласний Центр ДЮТ» Житомирської обласної ради оцінювало впродовж двох днів – 13 та 14 лютого 2023 року.

Вітаємо переможців обласного етапу від нашого учнівського наукового товариста МАН «Інтелект» Любарської селищної ради:

у секції «Екологія» 2 місце здобув Степанюк В’ячеслав, учень Липненського ліцею (науковий керівник – Шевчук Надія Олександрівна);

у секції «Геологія, гідрогеологія та геофізика» 2 місце здобула Корабліна Ангеліна, учениця Любарського ліцею №1 (науковий керівник – П’янківська Світлана Володимирівна).

Дякуємо учасникам та переможцям, їхнім керівникам за змістовні дослідження та високий рівень підготовки! Успіхів!