Обласний конкурс «Космічні фантазії»

Дата: 13.05.2022 12:14

Маємо гарну новину! На обласному етапі конкурсу знову наші учні мають абсолютну першість! На конкурс було представлено 196 робіт із різних куточків області.

У номінації «Музичне мистецтво» у старшій віковій категорії абсолютну першість здобули Сліпчук Ярослава та Гниленька Таїсія (Новочорторийський ліцей, музичний гурток «Дзвіночок», керівник – Гаврилів М.С.)!

Вітаємо учениць із найвищим результатом та дякуємо керівнику за високий рівень підготовки!

У молодшій віковій категорії цієї номінації Гаврилів Соломія (Новочорторийський ліцей, керівник – Гаврилів М.С) – 3 місце.

Номінація «Фото-, відеомистецтво»:

Большой Дмитро (КЗ ЦУТ, гурток «Юний фотограф», Гринівецький НВК, керівник – Дацюк С.М.) – 1 місце;

Омельчук Олександр (Новочорторийський ліцей, керівник – Зборовська С.В.) – 1 місце.

Номінація «Література та журналістика»:

Петрук Людмила (Липненський ліцей, керівник – Петрук Н.В.) – 1 місце;

Конон Анастасія (КЗ ЦУТ, гурток «Юні журналісти», Стрижівський ліцей, керівник – Карпик Н.В.) – 2 місце.

Номінація «Комп’ютерна графіка»:

Коваль Анастасія (Любарський ліцей №1, керівник – Коваль О.М.) – 2 місце.

Номінація «Образотворче мистецтво»:

Лесик Руслана (Малобраталівська гімназія, керівник – Дем’янюк Т.В.) – 3 місце.

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»:

Штепа Вероніка (КЗ ЦУТ, Любарський ліцей №1, керівник – Ігнатюк І.П.) – 3 місце;

Присяжнюк Анна (КЗ ЦУТ, Гринівецький НВК, керівник – Стельмах Л.Г.) – 3 місце.

Вітаємо наших переможців та їхніх керівників! Радіємо вашим успіхам та гарним новинам у цей важкий  час. Разом до перемоги!