Запрошуємо до участі у Всеукраїнській виставці "Святково-обрядовий хліб Великодня"

Дата: 23.02.2022 13:47

Відділ освіти, молоді та спорту Любарської селищної ради інформує, що відповідно до листа Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді від 26.01.2022 № 18 про проведення заочної Всеукраїнської виставки «Святково-обрядовий хліб Великодня» в комунальному закладі позашкільної освіти «Обласний еколого-натуралістичний центр» Житомирської обласної ради відбудеться обласний етап заочної Всеукраїнської виставки «Святково-обрядовий хліб Великодня» з 03 лютого до 20 квітня 2022 року.

Виставка проводиться з метою виховання духовності, моральності, шанобливого ставлення до національних культурних надбань в учнівської молоді, популяризації народних традицій як безцінної історичної спадщини, залучення учнівської молоді до активної пошукової та трудової діяльності.

До участі у виставці запрошуються учні (вихованці) закладів загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної освіти та їх родини. Виставка буде проводитись у заочному форматі в таких номінаціях:

• Великодній хліб (Пасха);

• Традиційна великодня випічка національних спільнот України;

• Великодній рушник.

До кожної роботи обов’язково повинна бути прикріплена етикетка, де

надруковано: - номінація; - назва роботи/виробу; - прізвище, ім'я автора/ів роботи/виробу; - вік автора/ів роботи/виробу; - заклад освіти, місто, область.

Основні критерії відбору представлених на Всеукраїнську родинну виставку «Хліб Великодня» експонатів:

• високий естетичний рівень;

• традиційність;

• рівень особливості виготовлення хліба до Великодня та співучасть старшого покоління, родини.

Для участі в обласному етапі виставки необхідно представити не більше

однієї роботи в номінації від територіальної громади до 20 квітня 2022 року.

Усі, хто виявить бажання взяти участь у конкурсі, повинні подати заявку на електронну адресу npv.molod@meta.ua

Заявки приймаються до 1 квітня.

І етап (відбірковий) відбудеться 15 квітня