Вебінар для вчителів історії та громадянської освіти

Дата: 23.02.2022 10:22

• Чи скасують оцінки у 5 класі НУШ?
  • Навіщо змінювати звичну систему оцінювання?
  • Як оцінювати досягнення учнів в громадянській та історичній освітній галузі?
  • Чи готові майбутні п’ятикласники до оцінювання без оцінок?
  • Що таке формувальне оцінювання?

Отримайте відповіді на ці та інші запитання про оцінювання у НУШ на безоплатному вебінарі від авторів Державного стандарту базової середньої освіти “Формувальне та підсумкове оцінювання у громадянській та історичній освітній галузі.

Дата: Чт 24 лютого 2022 р.

Час: 16:00–18:15.

СпікеркиМарина Кафтан, Ірина Костюк.

Участь безоплатна.

Ваша участь у вебінарі буде засвідчена сертифікатом учасника.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

У програмі вебінару:

• Формувальне оцінювання та його актуальність у положеннях Державного стандарту базової середньої освіти.
  • Інструменти формувального та підсумкового оцінювання.
  • Реалізація формувального оцінювання через змістове наповнення підручників з історії та громадянської освіти.
  • Підсумково-узагальнювальні уроки, їхні мета, зміст і особливості проведення.
  • Виклики застосування формувального та підсумкового оцінювання при переході від початкової до базової школи.
  • Приклади діагностичних і підсумкових робіт, як їх аналізувати з учнями.

Про спікерів:

?  Марина Кафтан — експертка з питань змісту освіти Команди підтримки реформ НУШ · співавторка Державного стандарту базової середньої освіти та модельної навчальної програми “Україна і світ. Вступ до історії та громадянської освіти” · магістр історії, медіатренерка, голова ГО “Центр розвитку медіаосвіти «Медіана»” · авторка понад 20 дитячих освітніх програм у НКМК “Мистецький арсенал”.

?  Ірина Костюк — амбасадор європейської асоціації історичної освіти EuroClio · співавторка Держстандарту базової середньої освіти та модельної навчальної програми “Україна і світ. Вступ до історії та громадянської освіти” · методистка кабінету координації впровадження НУШ Львівського ІППО · учителька історії з 27-річним стажем.

Не пропустіть унікальну можливість
дізнатися про освітні новації, які на вас чекають,
безпосередньо від співавторів нового
Державного стандарту базової середньої освіти
та модельної програми з громадянської
та історичної освітньої галузі.

Вебінар відбудеться на платформі Zoom.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Посилання на Zoom-конференцію
буде надіслано на електронну пошту
у день проведення вебінару.

Чекаємо на Вас! Буде цікаво!