Вітаємо юних екскурсоводів-краєзнавців Любарщини

Дата: 09.02.2022 14:39

юних екскурсоводів-краєзнавців

Любарщини

Формуванню історичної пам'яті, вихованню любові до рідного краю, до своєї батьківщини сприяють створенні  при школах історико-краєзнавчі музеї та кімнати різних профілів. Як підсумок щодо роботи шкільних музеїв відбувся конкурс юних екскурсоводів – краєзнавців «Край, в якому я живу». Конкурс відбувся у дистанційному форматі. Керівниками музеїв подані конкурсні матеріали: відео з виступами юних екскурсоводів, текстові описи, презентації.

Основними критеріями оцінювання виступу членами журі були: повнота розкриття теми (перевага надавалась використанню матеріалу місцевості, яку представляв учасник, актуальності змісту), майстерність екскурсовода (вміння чітко, логічно, коротко висвітлити тему),  культура мовлення екскурсовода.

Аналізуючи матеріали конкурсу,  члени журі відмітили і дійшли висновку:

1. Визнати  переможцями першого  етапу Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв  закладів освіти  «Край, в якому я живу» і нагородити грамотами відділу освіти, молоді та спорту Любарської селищної ради та призами екскурсоводів музеїв закладів освіти :
    1. «Історичного профілю  (широкого змісту)»:

за І місце:

Корнійчук Юлію  –  ученицю 9 класу, екскурсовода   краєзнавчого музею Вигнанського ЗЗСО І-ІІ ступенів (педагогічний керівник Бугай Л.О.) ;

Підгаєцьку Юлію   – ученицю 9 класу, екскурсовода музею народознавства «Українська  світлиця»   Любарського ліцею №1 (педагогічний керівник Головко Л.В.) ;

за ІІ місце:

Пошукову групу учнів - екскурсоводів «Мій край, моя історія жива»  (Прокопову Катерину, Зубко Ольгу, Сороку Дарину, Ковальову Анастасію) краєзнавчого музею Мотовилівського ліцею ім. І.Мороза (педагогічний керівник Гнибіда В.В.)

за ІІІ місце:

Кутину  Ярослава  - учня 9 класу, екскурсовода   музею історії села Борушківці    Борушківецького НВК (педагогічний керівник Ковалишин Т.П.);

1. «Військово-історичного профілю»:

за І місце:

Бабич Марію – ученицю 7 класу, екскурсовода військово-патріотичного музею   Привітівського ліцею (педагогічний керівник Олійник П.В.)

за ІІ місце:

Балюк Маргариту – ученицю 10 класу, екскурсовода військово-історичного музею  Великодеревичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (педагогічний керівник Франкова Д.В.).

за ІІІ місце:

Черненко Дарину – ученицю 8 класу, екскурсовода військово – історичного музею Гринівецького НВК (педагогічний керівник Гуменюк Л.Г.)

Матеріали виступів юних екскурсоводів Любарського ліцею №1, Вигнанського ЗЗСО І-ІІ ст., Привітівськоголіцею були направлені на обласний етап конкурсу «Край, в якому я живу».

За рішенням обласного журі Підгаєцька Юлія – учениця Любарського ліцею №1, Корнійчук Юлія  – учениця Вигнанського ЗЗСО І-ІІ ст., Бабич Марія – ученця Привітівського ліцею стали переможцями ІІ етапу конкурсу юних екскурсоводів,  нагородженні дипломами та цінним подарунками.

Для розширення знань про культуру, побут, історію Любарщини запрошуємо відвідати шкільні музеї Любарщини.