A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Любарської селищної ради

Про проведення ХХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

Дата: 06.01.2022 09:44
Кількість переглядів: 24

 

Про проведення ХХІ Всеукраїнського

конкурсу учнівської творчості

 

На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 09 листопада 2021 року № 1/19299-21 «Про проведення 
ХХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості» з 01 листопада 2021 року по 25 лютого 2022 року проводиться щорічний Всеукраїнський конкурс учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення» на тему: «Заради честі, миру і майбутнього України.

До розгляду в Конкурсі приймаються роботи у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення», які раніше не подавалися до участі в інших наукових і творчих конкурсах регіонального та державного рівнів, присвячені українським добровольцям, які свідомо, за покликом серця у важкий для нашої країни час стали на захист суверенітету та територіальної цілісності України.

Епіграфом до творчих робіт пропонується взяти слова української поетеси Ольги Калини: «…Своє життя поклали на ваги, І не вагались жодної хвилини. Злякалися, спинились вороги. І ми сьогодні маєм – Україну!».

Творчі роботи з літератури за вибором автора можуть бути різноманітними за жанром Поетичні доробки учнів  подаються в довільній формі.

Конкурсні роботи з історії мають носити дослідницький характер із обов’язковим залученням оригінальних джерел (джерела усної історії, архівні матеріали, матеріали періодики, мемуари, щоденники, кіно-,фотодокументи тощо) та складатися зі вступу, у якому автор обґрунтовує мету свого дослідження; основної частини, у якій розділи повинні мати назву та обов’язкове логічне завершення структурних компонентів основної частини; висновку; списку використаних джерел і літератури в алфавітному порядку.

У конкурсних роботах має бути висвітлено таке явище, як «Феномен добровольця», притаманне українському народу. Прикладом цієї національної риси є Запорізька Січ – воєнізована структура, що складалася з добровольчих батальйонів, легіон Українських Січових Стрільців, що також формувався виключно на добровольчих засадах задля втілення заповітної мрії про незалежність України. У роботах може бути описано патріотизм та героїзм, самовідданість та відвага, вірність українському народу сучасних добровольців-патріотів, які першими відчули відповідальність і стали на захист нашої держави.

До усіх творчих робіт з історії обов’язково додаються тези-анотації (короткий зміст роботи) обсягом до 2 сторінок. Конкурсна робота може бути виконана одним або кількома авторами. Наставниками юних дослідників можуть бути вчителі,  викладачі, керівники гуртків тощо.

Текст творчої роботи з історії та літератури роздруковується на папері формату А4, шрифт Times New Roman, кегль 14, інтервал - 1,5. Обсяг 15-25 сторінок. Поля: ліве – 30 мм, нижнє і верхнє – по 20 мм, праве – 10 мм.

 

 

 

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Вхід для адміністратора