Відділ освіти, молоді та спорту Любарської селищної ради

Змагання з волейболу серед дівчат

Дата: 05.02.2021 11:30
Кількість переглядів: 368

Змагання з волейболу серед дівчат закладів загальної середньої освіти Любарської селищної ради

Ставайте ближче до спорту,
Доводьте все до кінця,
Боріться за місце під сонцем ,
Цінуйте митті життя!

04 лютого 2021 року у спортивних залах КЗ «ОЗ Любарська гімназія № 1» та КЗ «Любарська ОЗЗСО №2 І-ІІІ ст.» відбулися зональні змагання з волейболу серед дівчат закладів загальної середньої освіти. У змаганнях узяли участь 8 команд. Всі учасники згідно жеребкування були розподілені на дві підгрупи які за коловою системою визначили переможців груп для участі у фінальній частині змагань. У І зоні (КЗ «ОЗ Любарська гімназія № 1») переможцями стали команди учнів Пединківської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Любарської гімназії №1, в ІІ зоні (КЗ «Любарська ОЗЗСО №2 І-ІІІ ст.») - команди Любарської ОЗЗСО № 2 І-ІІІ ступенів та Привітівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Саме ці команди 04 лютого 2021 року в спортивній залі КЗ «ОЗ Любарська гімназія № 1» вели вперту боротьбу за призові місця змагань.

У підсумку змагань перше місце посіла команда дівчат Пединківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, другим призером стала команда учнів Любарської ОЗЗСО № 2 І-ІІІ ступенів, третє призове місце завоювала команда учнів Привітівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, на четвертому місці опинилася команда учнів Любарської гімназії №1.

По закінченню змагань команді-переможниці вручено диплом першого ступеня, командам-призерам змагань вручено дипломи відповідних ступенів.

Вітаємо переможців та бажаємо підкорити ще не одну вершину.